ערב גיבוש לעובדים בחנוכה

חג חנוכה מהווה הזדמנות נפלאה לפנק את העובדים בערב גיבוש מהנה וחווייתי.
כל מי שמעוניין להפיק ערב גיבושעתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות לפעילויות, אשר יכולים למלא ערבים כאלה בתוכן.
כמובן, שבמידה וערב הגיבוש מתקיים בחג החנוכה, המטרה תהיה לשלב באותו הערב, גם הדלקת חנוכייה וחלוקת סופגניות, מה שיכול להוות תוספת או קינוח מפנק לאותו היום.
ערב גיבוש, יכול כאמור לשלב בתוכו מספר פעילויות.
לדוגמא: ביקור באטרקציה, ארוחה במסעדה והדלקת נרות או יום שמתחיל בביקור במסעדה, לאחר מכך פעילות מגבשת ולסיום הדלקת חנוכייה, חלוקת סופגניות ומילות סיכום.

רעיונות מיוחדים לערבי גיבוש

כאמור, כל מי שמתחיל בהליך חיפוש אחר פעילויות לערבי גיבוש לעובדים בחנוכה, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות, חלקן נפוצות ומוכרות יותר וחלק מקוריות, מיוחדות ואולי פחות מדוברות.
חדר בריחה, יכול להוות את המרכז של ערב גיבוש חווייתי ומהנה – כידוע, פעילות של חדרי בריחה, מצריכה עבודה בשיתוף פעולה ולכן, יכולה להשיג בצורה הטובה ביותר את המטרה העיקרית של ערבי גיבוש – גיבוש העובדים.
כמובן, שיום גיבוש כזה, יכול לכלול בתוכו גם ביקור במסעדה ואולי אף שכל היום הזה יהיה בליווי של מפעילה מקצועית ומנוסה, אשר תדאג לשמור על אווירה קלילה, משעשעת ונעימה לאורך ערב הגיבוש.

מציאת הרעיון הנכון

כאמור, יש לא מעט רעיונות מקוריים ומיוחדים לערבי גיבוש לעובדים בחנוכה, כאשר תכנון מקדים וקפדני של ערב גיבוש, יאפשר להוציא אל הפועל בסופו של דבר את ערב הגיבוש המושלם – כזה שיגרום לכל הלוקחים בו חלק לצאת שבעי רצון ולהישאר עם חוויה טובה וזיכרונות אשר ילכו עמם ימים רבים גם אחרי שאותו הערב יסתיים. 

לבלוג לגלריית התמונות צור קשר

הכיבוד עליכם – ההילולה עלינו!