רעיונות לערב גיבוש לעובדים

רעיונות לערב גיבוש צוות ולערב חברה

ערב גיבוש צוות או חברהנועד להעמיק את ההכרות שבין חברי הצוות והמנהל בראשם, לחזק את האחדות, לגרום להם "להשתחרר" מעומס ולתת פורקן אל מול הלחץ והשחיקה. פארקים ציבוריים, לובי של בית העסק או דירות סגורות… עוד פעם ערב גיבוש סטנדרטי, הפעם צוות ההילולה ישדרגו לכם את הערב לערב גיבוש יוצא דופן, בהילולה תמצאו מגוון רעיונות לערב גיבוש לעובדים, רעיונות מקוריים לבילוי מיוחד שספק אם חשבתם על זה בעצמכם.

אז כמו בכל שנה הולך ומתגבש לו ערב צוות לעובדים / במחלקה / בחברה.
אחרי דין ודברים, ויכוחים, צעקות והצבעות שנכשלות ומגיעות למצבים של החלטה שרירותית, שמעודף הצעות שונות ומשונות נשמעת לכולם הכי הגיונית והקלה ביותר לביצוע: "יאללה, הולכים לעשות על האש בפארק הלאומי", צוות חנן מביאים את הבשר, צוות רינה מביא את המשקאות, חנה ואסתר מביאות את הסלטים והמנכל מביא את הכלים החד פעמיים….

שוב כמו בכל שנה, אתם מוצאים את עצמכם נאבקים בעוד שיפוד ובעוד סטייק בתוך הפיתה…מתקבצים לקבוצות ומעבירים את השעתיים (שהיו אמורות לגבש אתכם) בשיחות על העבודה…

השנה זה הולך להיות אחרת!! אנחנו פה בשבילכם במטרה להציע לכם מבחר רעיונות לערב צוות איכותי ומגבש במיוחד!

 

ערב גיבוש לעובדים עם צוות ההילולה

צוות ההילולה הכולל מפעילות כריזמטיות, המסוגלות לנהל קהלים ומגזרים שונים מתפעלות ימי גיבוש במקומות שונים ומציע לכם רעיונות מקורים עבור מסיבות וערבי גיבוש.

ערב גיבוש מחלקתי שאנו בהילולה ביצענו לחברות המובילות בארץ

 

לא צריכים להוציא את כל תקציב פעילויות ההווי לערב צוות מושקע

ניתן לערוך ערב גיבוש גם באחד הבתים. המקום אינו מעיד על איכות המסיבה וההנאה ממנה. השכרת מקום במיוחד לצורך המסיבה לא תמיד תשפיע על מהלך הערב והגיבוש עצמו. באם יש לכם חלל מתאים בבית העסק, ניתן לעשות שימוש גם בו. הפעלות גיבוש מקצועיות, הכוללת הכל: משחקים מגבשים, צחוקים, תחרויות, פעילויות הקשורות בעסק, חידונים נושאי פרסים, פעילויות ממוקדות לפי בחירה והכל תוך שילוב מערכת הגברה ומוזיקה המעצימה את החוויה שיעברו המשתתפים בערב זה.

ללא ספק כאשר הקשר בין עובדים בארגון מסויים טוב יותר, כך העובדים יהיו יעילים יותר בעבודה. מחקרים מראים שהעובדים שחוקים פחות, נעדרים פחות מהעבודה ויותר תורמים להצלחת החברה.
ארגונים רבים מקיימים בשנים האחרונים יותר ויותר ערבי גיבוש לעובדים על מנת שיפור שיפור היחסים בין העבודים.
ערב גיבוש לעובדים נתפש במקור לשחור, כיף, הנאה וזאת חוויה אשר תורמת רבות ביכולת העבודה של העובדים.

לפרטים נוספים אודות ערב גיבוש לעובדים

 

רעיונות לערב גיבוש: התאמת המסיבה לנפשות הפועלות

לפני שמתכננים את ההפעלה, חשוב מאוד להבין את הרוח הנושבת בבית העסק ובצוות בכלל. אלו נושאים חמים יש עכשיו בארגון, מהן הקלישאות השכיחות ביותר בארגון והאם קיימים מגזרים שונים במקום העבודה או שמדובר במגזר ספציפי, כמובן שמסיבה המתקיימת בעסק בעל נוף דתי לא יהיה פחות דומה למגזר החילוני. למפעילות של הילולה, יש ניסיון בעבודה עם ארגונים, עסקים ומוסדות בכל קשת המגזרים, הגדלים והסוגים.

ידוע, שהפעילות המגבשת והמהנה ביותר בכל מסיבה גיבוש היא הצחוק. הילולה מבטיחה לכם דרמטיות וצחוק משוחרר ומשחרר לכל אורך הערב.

אתם רק צריכים לארגן תאריך, מקום, כיבוד ומשקאות ולהגיע…  – התכנית האומנותית עלינו! זהו רק רעיון אחד ליום גיבוש לעובדים /חברים, מגוון רחב של רעיונות נוספים תוכלו לקבל במייל או בטלפון, אנחנו כאן בשבילכם!

טיפים לתכנון פשוט של ערב גיבוש – האם אפשר לתכנן ערב לעובדים מהנה בקלות?

התשובה החד משמעית בהחלט לשאלה הזאת היא כן! ניתן בהחלט לארגן בקלות יחסית ערב גיבוש מהנה שיהווה מסורת חדשה של ערבי גיבוש לעובדים שרק מחכים להם בכל שנה או בכל תקופה. בשונה ממה שרבים חושבים אין צורך להשקיע תקציבי ענק לצורך ארגון ערב צוות משובח שיגרום לכולם לצאת ממנו עם חיוך….

האם ישנה דרך לארגן ערב גיבוש לעובדים שיביא לתוצאה לשמו הוא בכלל על הפרק? לגבש קבוצה שלמה של אנשים שונים או דווקא ללכד וליצור ערב נטול מחשבות עמוסות וכבדות על עבודה או על החיים.

בואו נחשוב על כמה פרטים וגם רעיונות לערב גיבוש איכותי, אשר בלתי אפשרי לתכנן בלעדיהם אירוע גיבוש מוצלח: אוכל (רצוי ארוחות קלות שלא יגרמו לכולם להתאמץ ולסחוב יותר מידי), משקאות (קלים, וגם, איך אפשר בלי קצת אלכוהול משובח?) וכמובן, לדאוג להגיד לכולם למצוא סידור לילדים, סבים, סבתות ובעלי החיים שלהם…

רעיונות לערב גיבוש וטיפים כלליים לגיבוש צוות

 

טיפ ראשון: התחייבות

זהו אחד הטיפים החשובים ביותר שתוכלו לקחת אתכם הוא היכולת ליצור את הגיבוש כבר בעת הבחירה וההחלטה, קביעת תאריך קבוע ביומן בו יתקיים יום הגיבוש השנתי או ימי הגיבוש התקופתיים.

טיפ שני: חסכון במקומות הנכונים

במסגרת ערב צוות החיסכון הוא אלמנט חשוב אך לא פחות חשוב לדעת איפה לקצץ. השכרת מקום במיוחד לצורך מסיבת הגיבוש יכול להוות בחירה בזבזנית, אך השקעה בהפעלה מקצועית שתבטיח לכם ערב מהנה ללא קטעים משעממים ומביכים היא השקעה שתיזכר לזמן רב.

טיפ שלישי: האצלת סמכויות

חייב להיות מישהו שייקח את המושכות לידיים ויהיה המוביל של ארגון הערב. אחרת , הדברים פשוט לא ייעשו, שמירה על סדר וארגון, מתן מטלות ומשימות לכל אחד או לכמה אנשי צוות שעתידים להיות נוכחים במסיבה תהפוך את הארגון לקצר, פשוט ויעיל הרבה יותר.

טיפ רביעי: תוכנית הערב

אם אתם נבחרתם לארגן את הערב גיבוש חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה, ותשיגו את המטרה לשמה התכנסו המשתתפים…. גיבוש, ארוחה במסעדה , טיול צוותי בירושלים או שוב על האש בבית של אחד העובדים אלו דברים שנחמדים בשביל הפן והאווירה, אך לא תמיד משרתים את המטרהכדאי לבחור הפעם בפעילות חווייתית משחררת ומגבשת שתנתק את העובדים משיחות סביב העבודה ותגרום להם להתנתק, לצחוק ולהנות מערב צוותי שונה במיוחד.

כדאי לבחור הפעם בפעילות חווייתית משחררת ומגבשת שתנתק את העובדים משיחות סביב העבודה ותגרום להם להתנתק

הילולה, צוות מפעילות מסיבות וערבי גיבוש, בקונספט משתנה ובהתאמה אישית (או לצורך העניין צוותית), יעניקו לכם טיפים נוספים ליצירת ערב מהנה ומושקע, ערב שיכלול צחוק, התרגשות והנאה מתחילתו ועד סופו.

אתם עוד פה? זה בדיוק הזמן להרים את הטלפון ולחייג את המספר שיביא את ערב הגיבוש שלכם לכמה רמות מעל כולם, הרבה מעבר למה שהיה זכור לכם משנים עברו – באחריות!