רעיונות לערב זוגות אטרקציות וטיפים

אחת האטרקציות החדשות בעולם הבילויים החברתיים שתופס תאוצה בשנים האחרונות הוא ערב זוגות, ערב מעניין וקינקי במיוחד. ערב הזוגות של ההילולה, מיועד לזוגות חברים המעוניינים לערוך מפגש ברוח מעט שונה, דינמי ומצחיק. מתכוננים להזמין חברים הביתה? מעוניינים באירוח באווירה קצת אחרת מהרגיל.

ההילולה, כוללת צוות מפעילות, בעלות ידע בהובלת ערבי חוויה וכיף מפילים וכעת נותנות לכם טיפים לערב זוגות מוצלח ובעל טעם וריח בסגנון אחר. צוות המפעילות של הילולה נוהגות לערוך ערבי זוגות עם הפעלות מקוריות, תחרויות ומשחקים וכעת, מגלות ונותנות לכם טיפים שיתבלו את המפגש בעניין רב הרבה יותר מעוד ערב של גרעינים ופיצה.

 

קביעת תאריך קבוע פעם בחודש לערב זוגות

 

ערב זוגות מוצלח?לא צריך סיבה מיוחדת בכדי לרענן את השגרה, גם אם אין יום הולדת, סילבסטר , יום האהבה או יום נישואין תמיד כדאי לקבוע ביומן מפגש חברתי משחרר שיתקיים בפעם בחודש או אפילו חודשיים, שיהיה שונה  מהבילוי הקבוע עם החברה במועדון, פאב , סרט או כוס קפה בבית. ערב זוגות עם ההילולה ידאג לשדרג את הבילויים החברתיים שלכם , לערב שכולו צחוק וחוויה שתרצו לחזור אליה מדי חודש.

 

הצטיידו באלכוהול

 

אין כמו שחרור האווירה, ושתייה עם חברים, היכולת לנקות את הראש ולהסב את הראש לעניינים משוחררים ומהנים יותר.

אל תשברו את קופת החיסכון של התינוק שבדרך לטובת המסיבה

 

כולנו יודעים כמה יקרות יכולות להיות עלויות של ארגון ערב ביתי עם חברים ועשוי  להסתכם גם במאות שקלים, השתדלו לערוך רכישות מרוכזות ולהטיל תפקידים על כל מי שבא למסיבה, זה אולי נשמע לא נעים, אבל גם הזוגות האחרים יודו לכם כאשר יגיע תורם בסבב האירוח שלהם, כמובן שכולם צריכים להשתתף בעלות ההפעלה, כך זה מסתכם בהוצאה זולה ומהנה כאחד.

בחירת נושא ההפעלה

 

חשוב לבחור אטרקציה לערב זוגות מיוחדת ומגוונת ממה שאתם רגילים, וחווים בד"כ אם כבר הייתם עם מפעיל קריוקי , אולי הפעם כדאי לצאת מהקופסה ולהזמין סקסולוגית לערב זוגות? , או אולי נומרולוגית לערב זוגות? , העיקר שתתחברו לקונספט ולתכנית של הערב זוגות . אנחנו בההילולה נוכל להתאים עבורכם את ההפעלה שתחפצו.

מעוניינים להפוך את ערב הזוגות שלכם לחוויה שתרצו לחזור עליה בכל סופשבוע ובכל פעם מחדש? צוות ההילולה מצפות לכם עם טיפים נוספים ורעיונות מקוריים לערבי זוגות שיפתיעו גם את אלה מביניכם שכבר ראו הכל….

אז התחברו עוד היום לצוות ההילולה – כי הלילה עוד צעיר!

ראה עוד: ערב גיבוש