6 שלבים בתכנון מסיבת רווקות

אין ספק שאחד האירועים החשובים בחיי האישה היא מסיבת הרווקות שלה. כמובן שביום הזה היא נסיכה אמיתית, לא מארגנת שום דבר ואין לה דאגות מיותרות על הראש, היא פשוט מגיעה למקום שהוחלט ובשעה שנאמרה לה.

לעומתה, חברותיה הטובות הן אלו שאחראיות על ארגון הערב החשוב הזה והן יעשו הכל על מנת שיהיה מושלם. והאמת שזוהי עבודה לא קלה בכלל.

אז כדי קצת להקל עליכן ולעשות סדר, אספנו את 6 שלבים החיוניים בארגון מסיבת רווקות:

1. הזמנת החברות

בשלב הזה תגידי תודה שאנחנו בשנת 2016, אם פעם היה צריך להתקשר אחת אחת ולחזור על אותם המשפטים וההסברים עשרות פעמים, היום זה הרבה יותר פשוט: פותחים קבוצת ווטסאפ לכולן ושולחים הודעות קולקטיביות. כך אישורי ההגעה קלים ופשוטים והפרטים מועברים בצורה ברורה.

2. שקלול התקציב

בלי תקציב אי אפשר להתחיל לארגן את המסיבה. לכן, לאחר שכל הבנות מאשרות אפשר להתחיל לעשות סקר שוק על השירותים הרצויים, ולפי הצעות המחיר תדעו כמה כל אחת צריכה לשלם. אל תשכחו שמלבד מסיבת הרווקות יש את אירוע החתונה עצמו ולעתים גם חינה, הכרוכים גם הם בהוצאות גבוהות, לכן לא כדאי להפריז ולהגזים וגם כדי לא לעורר התנגדות מצד החברות.

3. בחירת המקום

כדאי לחפש מקום נוח ומבודד שלא יפריע לשכנים מסביב בשעות המאוחרות, מקום שניתן לעשות בו רעש ולהשמיע מוזיקה עד השעות הקטנות של הלילה. בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר תהיה לשכור מקום מסודר כמו צימר או וילה. האופציות הפופולריות הן צימרים בצפון או לחילופין וילות בצפון, כי יש מבחר רב של צימרים ווילות מבודדות, וכך אין הגבלה לרעש בשעות הלילה. בנוסף, אזור הצפון שופע נופים ואווירה פסטורלית – ומאפשר לשלב את מסיבת הרווקות עם חופשה אמיתית. אופציה נוספת שקיימת היא לשכור לופט. האופציה הזאת מתאימה במיוחד לאירועים שמחים כאלו, והם יכולים להיות בכל אזורי הארץ.

חשוב לזכור שכאשר בוחרים מקום למסיבה חשוב לוודא מראש ולשאול את בעל הנכס את כל השאלות כדי למנוע אי הבנות בהמשך: האם המקום כולל לינה או לא? באיזו שעה צריך לפנות את המקום? וכו'. מומלץ לשכור מקום ששמעתן עליו ביקורות טובות ושמציע אטרקציות נוספות מלבד הלינה או הפעילות עצמה כדוגמת ג'קוזי, בריכה, שולחן סנוקר או ערכת קריוקי שישדרגו את הערב.

4. הפעלות לערב המיוחד

היום יש מגוון הפעלות שירימו לכן את מסיבת הרווקות. זה מתחיל במפעילה למסיבת רווקות שתעשה לכן שמח, מופעי דראג מיוחדים, סקסולוגית, חשפן ועוד. כמובן שהבחירה נעשית לפי הרצון שלכן ושל הכלה ולפי התקציב שהוגדר מראש.

5. אוכל ושתייה

נהוג שאת השתייה החריפה קונים מהתקציב, ותמיד עדיף לעשות סקר קטן על מנת להבין אילו משקאות יותר שותים על מנת להיות יותר ממוקדים ולא להתפזר. את האוכל מומלץ שכל אחת תביא מהבית, בדרך כלל אלו מאכלים חלביים כמו פיצות, פסטות, סלטים ובורקסים, שלא דורשים הכנה רבה.

6. מתנה לכלה

מומלץ לקנות לכלה מתנה מיוחדת ליום זה, לרוב זוהי מתנה סקסית שתגרום לה לא לשכוח את הערב הזה לעולם. תהיו מקוריות ותפתיעו אותה!

רצוי לא לשכוח לעצב את המקום, לדאוג למוזיקה קצבית ולתעד את האירוע.

לחצו לקבלת רעיונות נוספים למסיבת רווקות

שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה!