קריוקי למסיבת רווקות

עומדות לחגוג מסיבת רווקות בקרוב? הגיע הזמן לחפש אטרקציה מיוחדת באמת!
קריוקי למסיבת רווקות היא אחת האטרקציות המושלמות ביותר שניתן לעשות במסיבת רווקות.

אז למה כדאי לעשות מסיבת רווקות?

כולם חוגגים – הכלה וחברותיה יוכלו להנות משעות צרופות של שירה והנאה, ידוע ששירה יכולה לחבר בין אנשים ולשמח אנשים רבים, באמצעות קריוקי ניתן אפילו לשיר דואטים ביחד על מנת להנות הרבה יותר.

אטרקציה מקורית – מדובר על אטרקציה מקורית, לא בכל מסיבת רווקות תראו קריוקי, אם אתם מתלבטות בין מספר אופציות יתכן שקריוקי יהיה הפיתרון המושלם בשבילכן.

לא יקר ביחס לאטרקציות אחרות – מסיבות קריוקי מקוריות הם בדרך כלל לא יקרות במיוחד, ניתן להזמין מפעיל קריוקי במחירים של החל מ-599 ₪ לעד 3 שעות.
יש מפעילים שיגבו עלויות גבוהות יותר בהתאם לוותק וזמן הפעילות.

איזה שירים אפשר לשיר בקריוקי של מסיבת רווקות?

את האמת, לא חסר שירים שניתן לשיר בקריוקי, בדרך כלל המפעיל של הקריוקי מגיע עם חוברת שירים עם מגוון שירים, מפעילים מורשים של קריוקי בדרך כלל מחזיקים בזכויות יוצרים ותמיד מתעדכנים בשירים חדשים שיוצאים ליוטיוב ומאפשר לכם בעצם לעשות קריוקי עם כל שיר שקיים נכון לרגע זה.
מפעילים לא מורשים בדרך כלל מחזיקים מלאי לא חוקי של שירים ובעצם מעדכנים את המאגר שלהם על בסיס פיראטי ככה שרוב הסיכוים שלא יהיה להם את כל השירים שיש למפעילים מורשים.

אז מה ההבדל בין מפעיל קריוקי מורשה למפעיל לא מורשה מעבר לזה?

מפעיל קריוקי מורשה כשמו הוא מחזיק בזכויות היוצרים להפעלת קריוקי ואילו מפעיל קריוקי ללא רישיון לא מחזיק ברישיון זה, בגדול גם מפעיל קריוקי לא מורשה יכול להיות מפעיל מקצועי וטוב לא פחות ממפעיל מורשה, אך ההבדל במחירים נובע מעלויות גבוהות שיש למפעיל קריוקי המורשה, לכן נסו לחפש מפעיל קריוקי מורשה עם מחיר טוב, המאגר שלו סביר להניח גדול יותר.

בקשו לדעת האם יש למפעיל קריוקי חיבור אינטרנט על מנת למצוא גם שירים שיש באינטרנט מעבר לשירים שאתם מבקשים יש המון שירים חדשים שיוצאים ליוטיוב ואין אותם עדין למפעילים.
בקיצור הפעלת קריוקי למסיבת רווקות היא הפעלה שחייב לעשות!

לבלוג  לגלרייה  צור קשר