ערב נשים – Girls Only – הכניסה לגברים אסורה!

לפעמים אנחנו רוצות לבלות ערב מהנה עם החברות האהובות עלינו, לחגוג לחברה יום הולדת רק עם הקרובות שלה, לפצח בערב עם הבנות מהעבודה, להתגבש ולהכיר ברמה האישית מעבר לרמה המקצועית.
במקרים רבים, הערב  מתנהל לצד הרבה אוכל, משקאות, קצת מוסיקה ושיחות של כל אחת עם חברותיה היא.
אבל רגע… האם לא פספסנו את המורה העיקרית של הערב הזה?

 

לעבור חוויה משחררת וכייפית יוצאת דופן במיוחד, להכיר את מי שאנו עוד לא מכירות וליצור הכרויות ואפילו חברויות חדשות, לצאת מהערב הזה עם קשרים או פוטנציאל לקשרים עמוקים ו/או מגובשים יותר כבר מהיום למחרת?

יוצאות מהמשרד

צוות הילולה מארגנים ערבי נשים לכל מטרה: ערבי צוות נשים מהמשרד, חברות טובות ומשותפות, ערב נשים מהקהילה, ערב מורות, ערב נשים בארגונים ועוד.
היכולת שלנו לדבר ולהפעיל את כולן, ולהביא את כולן לשיתוף פעולה מלא במסיבה, לחשוף את הדמות האמיתית והמשוחררת מאחורי כל אישה ולהביא את הבבואה שלה בערב מלא צחוק, חוויות, פתיחות, לימוד אישי וקבוצתי. המטרה שלנו בערבי נשים אלה: מעבר ל"פאן" שהוא המטרה המרכזית, היא לגרום לך להכיר ולבוא באינטראקציה גם עם נשים שלא היית מעלה על דעתך שתרצי להכיר או להעמיק את ההכרות שלך עמן.

מ ש ו ח ר ר ו ת

ערבי הנשים בההילולה הופכת את הערב לערב שכולו שכרון חושים, צחוק, דרמה והשתטות. מכירים את הערבים הללו בהן שיחות רבות נסובות על עבודה ואתן חושבות שאתן בעוד יום ישיבות במשרד (רק עם אלכוהול)- לא בבית ספרנו! אנו נדאג להפוך את הערב הזה לערב שכולו שחרור ופנאי.

מפעילות אתכן

פעילויות מגוונות ומותאמות לסגנון הערב, שיחות הכוללות מונולוגים ודיאלוגים על כל העניינים הנשיים והקטנים, עניינים שבסקס קצת צחוק על הגברים (שלא יהיו בערב), פעילויות דרמטיות, תחפושות מוסיקה ,ריקודים, מתנות סקסיות, אביזרי מין מהנים, הפתעות ומה לא?

לבלוג לגלריה צור קשר