ערב גיבוש לעובדים ולחברות

חשיבותו של הון אנושי מגובש

על חשיבותו של הון אנושי מגובש צריך לספר לכם? הארגונים והחברות המתקדמים ביותר כבר יודעים – מוטיבציית העובדים היא הרווחה של הארגון. ההון האנושי הינו ההון היקר ביותר שיש לכל ארגון ולכן ההשקעה בו היא כה חשובה. אבל מה כבר ניתן לעשות כאשר כל הרעיונות לערבי גיבוש כבר מוצו ונלעסו לעייפה? בדיוק לשם כך ההילולה מציעה את פעילויות ערב גיבוש לעובדים ולחברות היצירתיות, המשגעות, העשירות והמקוריות ביותר.
אין ספק כי מדובר בחוויה שונה מכל מה שהכרתם עד היום – ערב גיבוש לעובדים של ההילולה!

חדש בהילולה!!! – "המירוץ" פעילות גיבוש לעובדים

לחץ – תנו לו לצאת!

רמות הלחץ, היעדים הרבים, המחויבויות הרבות והיחסים העסקיים בחברה יוצרים לא מעט קשיים ומתחים בין העובדים.
לא אחת, יחסים אלו יוצרים אווירה קרה ועסקית שאינה מותירה מקום לחיוכים ולאמפתיה אמיתית. אנחנו בההילולה מומחים בהפיכת כל חיוך ביישני לצחוק מתפרץ וכל אי נעימות לחמימות ואמפתיה הנשפכות מהשפתיים.
כדי לפרק את רמות המתח הגבוהות עמן מתמודדים העובדים מדי יום ביומו, אנחנו בההילולה מארגנים את הפעילויות שיוציאו אתכם מהשגרה ויכירו לכם את עצמכם כפי שלא חשבתם!

 

כגודל הלחץ – גודל השחרור

רמות השחרור ופירוק המתח הנוצרות בפעילויות הגיבוש של ההילולה הינן יחידות במינן ומאפיינות את הפעילויות של ההילולה באופן ייחודי.
תודות למקצועיות הרבה שרכשו מדריכות ההילולה אין עובד שלא ייצא בתחושת אושר עילאי, הנאה ועונג שלא יישכח למשך זמן רב. ערב גיבוש לעובדים ולחברות המועברות בההילולה כוללות פעילויות מצחיקות ומקוריות, משחררות ומעשירות, מעוררות ומפתיעות באופן שלא דמיינתם! אם גם אתם רוצים להצטרף לחגיגה האינסופית  – בואו לערב הילולה!

 

העשרת העובדים

כל מנהל חברה או צוות יודע כי על מנת להגביר את רווחיות החברה חשוב להעשיר את העובדים במגוון רחב של סדנאות גיבוש לעובדים.
בעידן בו כל פעילות מעניינת יכולה להיקרא פעילות גיבוש, כיצד תוכל להתאים לעובדים שלך את המענה לצרכיהם הייחודיים? בדיוק לשם כך הוקמה ההילולה. הניסיון, המקצועיות והכישרון הייחודי בתחום ההפקה מביא את סדנאות הגיבוש בההילולה להיות חגיגה מטריפה ומשגעת שהמשתתפים בה לא שוכחים למשך חודשים ארוכים!

אם גם העובדים שלך כבר התעייפו מערבי חברה במסעדות גורמה, סרטים משותפים, ערבי ברביקיו או פעילויות חברתיות היתוליות אצל אחד מבתי העובדים, ההילולה כאן כדי להעיר את העובדים, לגבש אותם ולהוציא מהם אנרגיות שלא ידעו שקיימות בתוכם! הגיבוש שנוצר בפעילות גיבוש לעובדים של ההילולה נשמר למשך חודשים רבים ומאפשר לחברה להגביר את ביצועיה והישגיה תוך יצירת הזדהות מקסימלית עם הארגון וערכיו.

 

אז בואו גם אתם והצטרפו למספר רב של חברות שנהנו איתנו בערב גיבוש לעובדים ולחברות

קראו עוד על ערב גיבוש לעובדים >