ערבי גיבוש וחברה

שוב צריך למצוא רעיון מקורי לערב גיבוש חברתי ? אנחנו כאן בשבילכם!

ההילולה ערבי גיבוש לא שגרתיים ,מקוריים, משחררים ,מקפיצים, מצחיקים והכי חשוב מגבשים. אחרי ערב הגיבוש שתחוו עם ההילולה העובדים יכירו יותר, יתחברו יותר, יעברו חוויה מהנה ביחד שתהפוך אותם לחברים ותשפיע ישירות על האפקטיביות בעבודתם המשותפת כצוות עובדים.

חדש בהילולה!!! – "המירוץ" פעילות גיבוש לעובדים

ערבי הגיבוש בההילולה הם הצלחה אדירה בכל מקום

 

 

ערבי הגיבוש והחברה מתקיימים באווירה ביתית ומשוחררת. אחרי שנים של הפעלות וידע בהדרכה והפעלה היתולית באירועים אנו יודעים לקחת את האנשים בערב ולהפוך אותם לחלק מההצגה הגדולה, חלק מהמפעילים וחלק מהאחראיים להצלחת הערב הזה.

ערב גיבוש כשמו כן הוא ותפקידו לגבש את הקבוצה כולה לשלם אחד: הערב מתחיל כמובן באיסוף האנשים והבאת כל האנשים שירכיבו את הערב הזה למקום אחד, אך משימת הגיבוש כאן לא הסתיימה והמלאכה עוד מרובה. ההילולה מארגנים ערבי צוות, גיבוש וחברה לכל צורך: גיבוש צוותי עובדים, מסיבות גיבוש
לכלל עובדי החברה, מסיבות חנוכה, מסיבות פורים ועוד…

מטרתה של המסיבה היא להעניק ערב חוויתי, מצחיק ומלא פעילות, אך מטרת העל היא לקחת קבוצה שלמה של אנשים שהייתה מפוזרת למחנות ולהפוך אותה למלוכדת לפחות מלוכדת יותר מכפי שהייתה לפני ערב הגיבוש אותו נתכנן שלב אחרי שלב יד אחת אתכם.

"האם ערב הצוות הוא חובה?"  כמה פעמים שמעתם משפט זה מאחד או יותר מהעובדים שלכם?
אנו מבטיחים לכם שאחרי ערב אחד עם ההילולה המשפט הזה יעלם כלא היה.

-"האם ערב הצוות הוא חובה?"

– "לא הוא זכות"

היכולת שלנו, לקחת קבוצה של אנשים, לעיתים קבוצה של פרטים אשר אינם קשורים האחד לשני ולהפוך אותם למקשה שלמה של אנשים, הנהנת וצוחקת ביחד, לפחות לערב אחד – היא היכולת החזקה ביותר שלנו, אשר בזכותה אנו ידועים ויכולים לעמוד מאחורי תואר , "מארגני חוויה" ולא רק מארגני "מסיבות גיבוש". על הצוות שלנו אמונות מדריכות מקצועיות וכריזמטיות, אשר יודעות להוביל כל קבוצה בכל שכבה של גיל, ממש כאילו ההיכרות לא התבססה על יום המסיבה עצמה.

 

משחקים, קופצים, רוקדים ונהנים בדיוק כמו הקטנטנים שלנו

במסיבות גיבוש וערבי חברה, הזמן הוא פרמטר חשוב וכמעט בלתי קיים, הצורך העיקרי הוא לגרום לעניין כבר מהרגע הראשון, אבל איך עושים את זה? טלפון קצר אלינו – ההילולה , יבהיר לכם הכל ואף יותר ,אנו נדאג למערכת הגברה, מוסיקה ,תחפושות ואביזרים מיוחדים…. שיוסיפו לאווירה ויהפכו את הערב גיבוש לממש חוויה!

צרו קשר אתנו עוד היום ונדאג לכן לערב גיבוש חברתי מיוחד במינו!

בין לקוחותינו