סקסולוגית לימי הולדת למבוגרים

ארגון ערב חברים, היא איננה נחלתה של הצעירים בלבד.
הסיבה לכך שאנו רואים התדלדלות בתחום החברתי באוכלוסיה המבוגרת היא בקושי שבארגון.
אנחנו בהילולה מביאים אליכם את מיטב הרעיונות המותאם לחתך הגיל ולאופי האוכלוסיה, ערב חוויתי בהדרכה מקצועית ללא מאמץ מיותר – רק שבו ותיהנו.

אירועים חברתיים עם סקסולוגית הינם נוף חדש בתחום ערבי הגיבוש.
התחום השונה הזה הגיע אלינו מיבשות שמעבר לים וכעת ניתן להבחין בהתברגותו אל תוך החברה הישראלית היותר בוגרת.
אז ערב מלא זימה לא תראו פה אבל חידושים על בינו לבינה,שאלות ותשובות על חיי מין משופרים, טיפים מחדר המיטות ואפילו ייעוץ כללי ורציני אך ברוח הומוריסטית ומשעשעת, עם אשת מקצוע מנוסה וותיקה, לערב שכיף לחזור ממנו וכיף לחזור אליו.

ערב של צחוק  וחוויות – מעורר יצרים  

בהילולה תוכלו למצוא אנשי מקצוע, מפעילות ומנחות, וכמובן, את הסקסולוגית המקצועית שלנו שבין יתר התמחויותיה, יודעת להעביר ערבי גיבוש, ערבי חברים וערבי צוות בגוון שונה ממה שהכרתם עד עכשיו.
הסקסולוגית המקצועית מבית ההילולה, תעניק לכם את אחד הערבים המרגשים והמצחיקים ביותר עם מענה על שאלות, בדיחות ודיונים על נושאים שאינם מדוברים בשיח היומיומי אבל ממלאים את המחשבות של כולנו – נשים וגברים כאחד.

לאט לאט, תחושו פתיחות מרובה ותקבלו ערב בלתי נשכח של גיבוש ופעילות פחות קונבנציונאלית מזאת אליה אנו מורגלים במרבית המפגשים.

מסיבות מבוגרים ברוח שטות

מי אמר שערבי צוות למבוגרים  חייבים להיות כל כך משעממים וסטטיים.
התכוננו לאחד המפגשים היותר פעילים ותוססים שטרם הייתם בהם.
ההילולה, יוצרת עבורכם חוויה אשר תפורה בהתאמה אישית לנפשות הפועלות ולמגזר הכללי שעתיד להגיע אל המסיבה ומעניקה לכם את אחת החוויות הבלתי נשכחות שתמיד תרצו לחזור אליהם.
בשונה ממסיבת גיבוש קונבנציונאלית, במסיבות של ההילולה תזכו לקבל ערך מוסף מהפעילות המרכזית שלה אשר תוציא אתכם משגרת היום יום ותסחוף אותם לערב סקסי (לא מביך) מלא עניין, צחוקים כיף הרבה כיף.
יכולת הארגון ויכולת העברת הערב תשפיע הרבה יותר על איכותו וההנאה ממנו מאשר כל מקום או מסעדה מפוארת ככל שתהיה.

אחד היתרונות שבערב כזה היא האפשרות שלו להיות רלוונטי וחוויתי לכל אורכו בשונה מערב גיבוש בסגנון ארוחה, אשר לאחד מספר דקות, לכל היותר חצי שעה כולם עמוסים, מדושנים ומלאים באוכל ללא יכולת או רצון לעשות או ליזום יותר מידי.

תנו לנו להעניק לכם ערב בלתי נשכח של פעילות, למידה וצחוק בלתי פוסק ללא מחשבה מרובה – פשוט תגיעו וההילולה כבר תמתין לכם!

בואו לקבל טיפים ותשובות על שאלות שלא העזתם ולא הייתם מעיזים לשאול!

לבלוג לגלרייה צור קשר

ההילולה הכי מוצלחת ונועזת בדרך אליכם – אז אל תהססו ליצור קשר או להשאיר פרטים לקבלת מידע נוסף!