משחקים למסיבת רווקות

יש מצבים בהם את שוברת את הראש מה לעשות למסיבת הרווקות.. בכל מסיבת רווקות משחקים הם הנושא העיקרי, כדי שמסיבת הרווקות תהיה מוצלחת צריך הרבה זמן ורצון של המארגנות לחשוב על משחקים למסיבת רווקות שיהיו מעניינים ומותאמים לאופי הכלה ולסוג הבנות, אם אין לכן את הזמן והיכולת לארגן את המשחקים ולהעביר אותם, אפשר להיעזר בשירותינו – מפעילות צוות ההילולה.
משחקים למסיבת רווקות זו המומחיות שלנו, נעביר לכן מסיבת רווקות מיוחדת עם משחקים מקוריים למסיבת רווקות, הפעלה שהיא מגוונת ומשלבת בתוכה מספר חלקים וכן אקססוריז מותאם, אביזרי מסיבה ססגוניים, הגברה מוסיקה, מתנות והפתעות… חוסך לכן הרבה זמן, כאב ראש, מחלוקות עם הבנות ובזבוז של כסף.

במידה ותרצו לשלב עם ההפעלה משחק או שתיים שיועבר בצורה אינטימית רק אתן עם הכלה (אם אנחנו מגיעות לחגוג איתכן אין צורך בכך) או בכדי לעזור לבנות שיש להן בעיה תקציבית (למרות שנוכל להתאים לכן הפעלה לתקציב שלכן), החלטנו (צוות ההילולה) להגיש לכן באהבה כמה משחקי חברה (ששונים מהמשחקים שאנחנו עושות בהפעלה של ההילולה) שיעזרו לכן לגבש את הבנות ולצבור חוויות , חשוב אח"כ לרחבת הריקודים בחתונה!

בתחילת הערב כדאי  לעשות משחק הכרות שמקרב בין הבנות ומחמם את האווירה , כל אחת מציגה את עצמה, הקשר שלה לכלה וחוויה משותפת שחוו יחד – פדיחה משותפת זה הכי כייף לשמוע.  אחרי הכרות קצרצרה ומצחיקה אפשר לעשות כמה משחקים כיפיים שחלקם סובבים סביב הכלה על מנת לתת לה הרגשה מיוחדת וחוויה מושלמת.

אז במיוחד בשבילך ארגנו כאן פעילויות למסיבת רווקות, ועוד רעיונות מיוחדים שיכולים לשמש אותך ואת חברותייך במסיבת הרווקות המיוחדת הזו, כי בלי יצירתיות משחקי חברה למסיבת רווקות יהיו משעממים ואנחנו בצוות "ההילולה" לא יכולים לסבול שעמום.

ריכזנו עבורכם מבחר משחקים למסיבת רווקות

 

1. משחק הזיכרון

אוספים תמונות של הכלה מאירועים שונים ומהילדות, כדאי להיעזר במשפחה שלה (האמא בדרך כלל שולטת) ולבקש מהם גם מידע בסיסי אודות התמונה,כמו: באיזה גיל זה צולם?, איפה? מי מופיע בתמונה ביחד עם הכלה וכו'. בערב הכלה צריכה להרים בכל פעם תמונה, ולספר את הסיפור שמאחוריו במידה והכלה טועה היא צריכה לשתות אם היא צודקת היא מקבלת מתנה.

2. משחק האמת והשקר

כל בחורה מציגה שני  משפטים על הכלה (עובדות מוכחות, תכונת אופי או מקרה שקרה) משפט אחד חייב להיות אמיתי ומשפט שני שיקרי. על הבנות לנחש מי מהמשפטים הוא אמת ומי שקר בסבב של כל הבנות.
הבחורה שהצליחה לזהות הכי הרבה משפטי אמת זוכה.
ניתן לשחק את משחק האמת והשקר גם אודות הבנות, כל אחת מספרת 2 דברים שקשורים אליה אחד אמת ואחד שקר והבנות צריכות לנחש.

3. פאזל מתמונה

יוצרים פאזל מתמונה מוגדלת של החתן.
הכלה צריכה להרכיב לעצמה את הפאזל תוך זמן מוקצב של מס' דקות (בהתאם לקושי הפאזל שיצרתם), לאחר שסיימה אפשר להדביק לה את הפאזל על מסגרת.

4. מישושים

כל אחת מהבנות במסיבה צריכה בתורה למשש חפץ כשענייה מכוסות, ולנחש מהו, אפשר להתפרע חופשי, על כל מה שבא לכן: מלפפון,  חזייה, בירית, נקניקה חמה, הזמנה לחתונה, ועד לחפצים הקשורים לסקס, כיד הדמיון הטובה עליכן, כמובן שככל שתהיו מקוריות יותר באיסוף החפצים, כך תגדל ההפתעה וירבו הצחוקים. מי שלא מצליחה לנחש בניחוש הראשון צריכה לשתות

בכדי להוסיף אקשן ורעננות לערב הרווקות כדאי ליצור תחרות בין הבנות לחלק אותן לשתי קבוצות ולתת להם משימות.

בחרתי בשבילכן מס' משחקים למסיבת רווקות המורכבים ממשימות חווייתיות במיוחד

ריקוד לכלה

שתי קבוצות: קבוצה אחת רקדניות בטן וקבוצה שנייה ראפריות או רקדניות לטיניות– (אם בא לכן להיות יצירתיות)
בקשי מכל קבוצה להכין ריקוד לכבוד הכלה, צרו ביחד הופעה קצרצרה ומצחיקה שתעלה את מצב הרוח ותגרום לאווירה שמחה במסיבה.  כדאי לשלב אביזרים מתאימים וכמובן מוסיקה מתאימה.

תחרות שתיה

שתי קבוצות, מכינים מראש לכל קבוצה כוס עם משקה אלכוהול (בירה, ודקה, יין לפי בחירתן) וקש גדול, שתי הקבוצות מתחילות ביחד לשתות מהמשקה, הקבוצה הראשונה שמסיימת את כוס המשקה מנצחת.

משימה סקסית

זוג מכל קבוצה במשך דקה, הבנות צריכות להדגים כמה שיותר תנוחות, הזוג שביצע את מס' התנוחות הרב ביותר מנצח במשימה.

ולסיום מתנה משותפת מכל הבנות אלבום ברכות כל אחת מביאה תמונה שלה (עדיף עם הכלה), שמים הכל באלבום ומוסיפים ברכה שקוראים אותה בסוף הערב.
חשוב מאוד להכין פרסים לזוכות! ככל שהפרסים יהיו מצחיקים יותר, כך ישתפר מצב הרוח.

הפעלות למסיבת רווקות זאת יכולת יוצאת דופן לבחור נכון את הפעילות למסיבה. לאורך החיים אנו מבצעים בחירות רבות, קטנות וגם ענקיות כמו הבחירה בבן הזוג, אזור מגורים וקריירה. החלטות רבות נעשות לאורך הדרך ואותן צריך לבסס. הטכניקה הזאת עובדת גם כאשר אנו רוצות לבצע את המסיבת הרווקות הטובה ביותר לחברה שלך. הבחירה של משחקים למסיבת רווקות בצורה הנכונה היא שתהפוך את הערב למעולה כל כך ומהמם. אז איך בוחרים? צוות ההילולה כאן בשבילך לעזור לך בלבחור פעילויות למסיבת רווקות שרק יכולת לחלום עליהם.

לסיכום

ארגון מסיבת רווקות היא משימה לא פשוטה בעיקר אם המארגנות צריכות לחשוב, להכין, ולדעת להעביר את המשחקים למסיבת הרווקות שהם הליבה במסיבה והם ישפיעו על האווירה, ויקבעו את התוצאה, האם מסיבת הרווקות היתה מוצלחת או משעממת? אז למה לכן לסכן את הערב החשוב הזה לכלה היקרה ,לכו על בטוח התקשרו אלינו ואנחנו נעשה את העבודה בשבילכן ! מבטיחות לכן חוויה שלא תשכחו ! – המלצות על צוות ההילולה

מזל טוב ובקרוב: החתונה!

רוצים לקרוא עוד? היכנסו לבלוג
לכל שאלה או התלבטות אתן מוזמנות לפנות אלינו ההילולה הניסיון עושה את ההבדל!