מסיבת הפתעה לאמא

אנחנו מודים לה בלב, כל הזמן. על כך שבאופן מפתיע העצות שלה פשוט אף פעם אינן שגויות, על כך שהיא באמת יודעת מה הכי טוב עבורנו (מעצבן!) ויכולת הנתינה והאהבה האינסופית שאנו לא תמיד שמים לב אליה ומה עם איזו תודה קטנה לכבוד יום ההולדת של האישה הכי חשובה בחיינו?

"ההילולה" תדאג לערב שלם של אות תודה מיוחדת בערב אחד מיוחד שכולו מוקדש לאותה אישה מיוחדת, אמא שלכם, ערב שהופך אותה למרכז העניינים ונותן לה את אותה תחושת חשיבות שכל כך הרבה פעמים נלקחת כמובנת מאליה. מסיבת הפתעה לאמא

תכנית פעולה מלאה עבור מסיבת הפתעה לאמא, מאורגנת היטב בכל מקום שתבחרו, תופעל על ידי צוות מפעילות מקצועיות המנוסות בעבודה עם כל הגילאים והמנטליות העדתית המגוונת. נתבל את האירוע בהפעלות אנרגטיות, מוסיקה ריקודים ואי אפשר בלי ההתרגשות – חיים שכאלה על אמא, נוסטלגיה, מסורת וחוויות היום יום בבית המוכרות כל כך לכולנו.

 

שמים את אמא על המפה

 

לפני המסיבה ניפגש ונדע להתאים את המסיבה לאמא ונהפוך אותה למרגשת במיוחד גם עבורה וגם עבורכם הילדים. המסיבה מותאמת למבוגרים וצעירים כאחד ותהפוך את כל המשתתפים לפעילים ושותפים באירוע משחרר, סוחף ומצחיק בטירוף, כזה שישאיר את כולם עם טעם של עוד הרבה מעבר לעוד ערב במסעדה בו הצלילים הרווחים הם  נקישת הסכום וכלי האוכל.

כאשר מדברים על מסיבות הפתעה בכלל ומסיבות הפתעה לאנשים מבוגרים בפרט, ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון מעבר לכיבוד, היכולת לשמור על מקוריות ועניין לאורך כל המסיבה מונחת פה על הכף

טלפון קצר לההילולה יבהיר לכם במדויק איך עושים את זה!

אז תראו לאמא ש"לא תעזבו אותה לרגע" ובואו לחגוג לה יום הולדת בלתי נשכח עם "ההילולה"

ראו עוד: יום הולדת לאמא