גימיקים למסיבת רווקות

נמאס לכן מעוד מסיבת רווקות בנאלית? מחפשות רעיונות חדשים להפתיע את הכלה? רוצות לשלב גימיקים מעניינים במסיבה?
ההילולה הכינה עבורכן מספר רעיונות לשלב במסיבת הרווקות ולהפוך אותה לאירוע מעניין ומיוחד.

באדיבות ההילולה המותג המוביל בתחום מסיבות הרווקות‏

אספנו לכן מספר רעיונות קטנים ומעניינים:

  1. הפתעה מקורית לכלה שיר שנכתב במיוחד עבורה למסיבת הרווקות. מתנה מרגשת שמוסיפה לאווירה וגם נשארת מזכרת מיוחדת לכל החיים.
    איך עושים את זה?  בוחרים לחן של שיר מוכר רצוי שיר שמח – קופצני. כותבים מילים לשיר המתארות חלקים מחייה של הכלה. אופציה נוספת היא לשכור מישהו שיכתוב עבורכם, אין צורך לשבור את הראש יותר מדי, זה אמור להיות משהו מצחיק ומשעשע. לאחר שיש מילים ולחן והזמרות התכוננו על הביצוע, אפשר לשיר את השיר לכלה בערב מסיבת הרווקות או ישנה אפשרות להקליט מראש את השיר. ההילולה תעזור לכן להגיע לאולפן הקלטות מקצועי ולהקליט את השיר על גבי דיסק.
  2. כולם אוהבים לשיר ומאוד אוהבים לזייף – קריוקי הפעלה מגניבה שמכניסה המון גיוון ו-fun – אפשר להזמין כמעט לכל מקום, ההילולה תוכל לעזור ולשלב קריוקי כחלק מארגון הפעילות במסיבה.
  3. קליפ לכלה – גימיק מיוחד ומושקע, מכינים קליפ משעשע עם תמונות ילדות של החתן והכלה, ההכרות לפני ועד רגע החתונה, משלבים שירים הקשורים לחתן והכלה, אם אתם רוצים להשקיע עוד, תוכלו ממש לביים קליפ בסגנונות שונים. נסו לעשות דברים מצחיקים. אפשר לשלב במצגת ברכות מוקלטות ממכרים קרובים של הכלה ולהקרין את המצגת במסיבת הרווקות. אתן צריכות עזרה??? ההילולה תוכל להפיק עבורכן את הקליפ..ראו עוד: רעיונות למסיבת רווקות

 

  1. מצגת לכלה – אם קשה להפיק קליפ או להגיע לאולפן הקלטות ,אפשר לבנות מצגת מעניינת לכלה המספרת את סיפור חייה מהרגע שנולדה לשלב תמונות של החברות והמשפחה,  תמונות מתקופות שונות ותמונות עם החתן עד רגע הצעת הנישואין.
  2. סדנת ריקוד לכלה – אם הריקוד בנשמתכן והכלה אוהבת גם כן לרקוד, אפשר לשלב בניית ריקוד משותף לכלה וכך גם לפזז בחתונה, רוצות לשלבסדנת ריקוד במסיבת הרווקות? ריקוד לטיני, ריקודי שורות, או אולי ריקודי בטן?  ההילולה תארגן בשבילכן מדריכת ריקודים שתלמד אתכן סגנון ריקוד לפי בחירתכן.
  3. תמונות מגנטים – גימיק מגניב המאפשר לכן להוסיף גם צבע למסיבת הרווקות וגם להשאיר לכן הבנות מזכרת מיוחדת מערב מיוחד. ההילולה תארגן עבורכן צלמת מיוחדת שתפיק לכן מגנטים מרגעים מיוחדים במסיבת הרווקות.
  4. עוגה מעוצבת או זרים מתוקים – גימיק עם טעם טוב שתשאיר אווירה מתוקה. אתן בוחרות את הצורה לעוגה וההילולה דואגת להכין עבורכן את העוגה. אופציה נוספת הינה הזמנת פרלינה זרים מתוקים בשלל טעמים שונים.

 

אז כפי שכבר ציינתי בנות חשוב מאוד להכניס תוכן למסיבה, כדי שיזכרו את מסיבת הרווקות שלנו  להרבה מאוד זמן, אז מעבר לעשרות הפרטים החשובים (כמו: מיקום המסיבה ועיצובו, האוכל, המוסיקה, המוזמנות.) 
אתן צריכות להחליט מה יהיה אופי האירוע?  ובדיוק כמו שבחירת שמלת הכלה היא לפרטי פרטים ובדקדנות, אז פי כמה וכמה האירוע והמסיבה שלפני הם לא פחות חשובים. 

התפקיד שלנו הוא להחליט איזה גימיק מיוחד לשלב במסיבה שהבנות ובמיוחד הכלה יתרגשו, יופתעו ויזכרו את מסיבת הרווקות כאירוע בלתי נשכח.בדיוק בשביל זה אני כאן.  אשמח לייעץ ולעזור ההילולה.

אהבתם? היכנסו לבלוג שלנו
רוצים לארגן מסיבה שלא תשכחו? צרו קשר