מסיבת רווקות – עשי ואל תעשי

אחרי ניסיון של מאות מסיבות החלטתי לעזור לכן בהכנות לקראת מסיבת הרווקות של היקרה שלכן (אחות, דודה, חברה טובה)
בעזרת הניסיון שלנו והשמחה שלכן נוכל להגשים עוד חלום אחד לכלה ברת מזל ולהמנע מהטעויות הקטנות והמעצבנות שקורות המון…

מאת: hila asor-mimran ובאדיבות ההילולה המותג המוביל בתחום מסיבות הרווקות‏

היא כל כך מצפה לערב הזה ואתן באמת רוצות להעביר לה ערב מיוחד ומקורי שיישאר לה בזיכרון עוד המון

שנים. וכמובן הקרדיט חשוב לכן שהכלה תזכור את זה כל חייה (חחחח…) ותודה לכן על הערב המושקע והכייפי שארגתן עבורה (הרי בנינו זו גם מעיין בחינת החברות עד כמה החברות שלי אוהבות אותי ומשקיעות בי), אז בנות בואו לא ניקח סיכונים בעיקר שהציפייה לערב זה היא מאוד גדולה, ולכן חשוב לדאוג לכל הפרטים הקטנים על מנת שהערב יהיה הצלחה אדירה ולא "נחמד" (זו תשובה של בנות שלא רוצות לומר את האמת אז מסכמות את הערב בנחמד, למרות שהאמת היא שהערב לא היה משהו).

לאחר שחווינו כל כך הרבה מסיבות מגוונות מטורפות, כייפיות, מרגשות, משמחות, מיוחדות ומפתיעות החלטנו לשתף אתכן בדברים החשובים שצריכים להקפיד עליהם ו/או להימנע מהם, כדי שבאמת המסיבה שאתן מארגנות לכלה לפני החתונה תהיה מוצלחת.

ראשית המארגנותמומלץ לבחור מארגנת אחת או שתיים מקסימום, ככל שיהיו יותר מארגנות יהיו יותר חילוקי דעות, המארגנות צריכות להיות קרובות מאוד לכלה (ארגון המסיבה  דורש הרבה זמן והתעסקות), אחראיות ומתקתקות בעלות כושר ארגון ,כן זה נשמע אולי כמו דרישות תפקיד למשרה בכירה וחשובה ,אבל אכן כן!  לא פעם המארגנת שכחה להודיע לבנות מסוימות שנעלבו שלא הוזמנו למסיבה , או כאלה שלא הביאו קרח או אלכוהול, כי המארגנת שכחה לבקש מהן ועוד סיפורים שיכולים להרוס את הערב.

קביעת תאריך:

אין אפשרות להתאים את התאריך לכל המוזמנות. הכלה צריכה להחליט על התאריך והבנות צריכות להתאים את עצמן, ברגע שמתחילים לשאול את הבנות מתי נוח לכן לא יוצאים מזה. נתקלתי בבנות שכל יומיים משנות את תאריך המסיבה, כי ישנן תוכניות חשובות שקשה להן לבטל, אז חשוב שתדעו שמי שחשוב לה תעשה מאמץ ותגיע ומכאן זה מחבר אותי לעניין הבא…

רשימת המוזמנות:

בקשו מהכלה רשימה של חברות קרובות ו/או משפחה שיחגגו איתה את מסיבת הרווקות , מה שחשוב זה האיכות לא הכמות, ברגע שהמוזמנות לא באמת קרובות לכלה, הן מבריזות ברגע האמת, ביום המסיבה הן ממציאות תירוצים שהכינו מראש ולא מגיעות, ההשלכות: זה פוגע בכלה, חסרה הפשטידה שהיא היתה אמורה להביא איתה ,חסר כסף וכו'… מצב מביך ומיותר! אז אני פונה לכלה מראש תחשבי את מי את מזמינה? ולמי באמת חשוב לשמח אותך ולחגוג איתך במסיבת הרווקות שלך.

הפעלה למסיבה:

מארגנות המסיבה שמחפשות את הדבר הכי מיוחד ,הכי שונה, הכי מקורי לערב זה רוצות איזושהי אטרקציה במסיבת הרווקות, חידוש מרענן ומלהיב שלא רואים בכל מסיבת רווקות, אז חשוב לי לציין שמה שהכי חשוב לדעתי שתהיה תוכנית למסיבה, איזושהי הפעלה מאורגנת ומחושבת היטב שתהפוך את הערב לחווייתי, מצחיק ,כייפי מרגש עם פוקוס על הכלה (שיפול לה האסימון שהיא מתחתנת), כי זה מה שהופך את הערב למיוחד, לא פעם שמעתי על בנות שחגגו מסיבה בלופט מפואר או יאכטה הוציאו המון כסף, אך אחרי שעה בג'קוזי ובסנוקר הן לא ידעו איך להעביר את הזמן, ומה הכלה תזכור מערב כזה? שהן אכלו בורקסים בג'קוזי ושתו אלכוהול בלי סוף! לכן עצה שלי גם אם אין לכן מספיק תקציב להפעלה ולמקום למסיבה ,עדיף לחגוג בבית ולהשקיע בהפעלה איכותית שתשאיר לכן חוויה מופלאה ויגרום לכלה לאושר רב!

התאמת תוכן המסיבה לכלה:

כל כלה מצפה לערב בנות מיוחד ומופלא שיותאם ויופק במיוחד עבורה, אז לפני שאתן סוגרות עם החשפן או עם השף או עם הרקדן בטן ,עדיף לעשות תאום ציפיות לבדוק עם הכלה מה הכיוון שלה מה היא רוצה? זה ימנע סיטואציה לא נעימה שהזמנתן לה חשפן והיא ממש לא בקטע. עדיף לוותר על להפתיע אותה ולוודא שהיא לא תתאכזב, לא פעם קיבלתי טלפונים מכלות שהתקשרו אלי ביום מסיבת הרווקות שלהן לתאם איתי הפעלה לאחר שנודע  להן במקרה שתכננו הפעלה שהן ממש לא רוצות, או בנות שספרו לי בדיעבד על ערב הרווקות שלהן שהיה נחמד (זוכרות מה זה אומר ? – לא משהו / מאכזב). רעיונות למסיבת רווקות תוכלי למצוא בלינק הזה.

שעת התחלה:

מנסיוני כמפעילה רוב מסיבות הרווקות מתפרשות על ערב של 5 שעות , גם אם הציפייה של הכלה שיחגגו איתה עד לפנות בוקר, וגם אם המארגנות בטוחות שהבנות יישארו עד סוף המסיבה לרוב זה לא קורה יש נשים שמסיבות כלשהן ( בעל , ילדים , עבודה בבוקר ) לא יוכלו להיכנס לשעות הקטנות של הלילה, לכן רצוי להתחיל את המסיבה בשעה סבירה ולקבוע מקדם זמן כי בנות תמיד מאחרות.

בעבר היו מסיבות שהגעתי להתחיל את ההפעלה והיו רק 2 בנות נאלצתי להמתין שעה ויותר לתחילת הערב, הפעלה ארוכה ומגוונת כמו שלי, מחייבת שהבנות יהיו ערניות ,אנרגטיות ומשתפות פעולה ולא ממהרות הביתה, כי כבר מאוחר.

מי שותה מה?:

אלכוהול הוא חלק מאוד חשוב במסיבה וכמובן שמבורך שיהיה אלכוהול שגורם לבנות להשתחרר ולזרום מאוד מוסיף, אבל המינון מאוד חשוב. אלכוהול במידה לא מבוקרת גורם לבנות ולכלה להיות שיכורות, דבר שפוגע באופן חד משמעי בערב, בתור מפעילה קשה מאוד להעביר ערב לבנות במצב כזה, חלקן צועקות, חלקן מקיאות, חלקן רוצות רק לרקוד בקיצור אין עם מי לדבר!

וגם אתן בנות חשוב שתמנעו מהכלה להשתכר לפני ההפעלה, קרה לי לא פעם שהגעתי להעביר הפעלה ומצאתי את הכלה מקיאה בשירותים, לא הספקתי לראות אותה אפילו עשיתי מסיבה בלי כלה כל הערב המדהים והמושקע שתכננתי הועבר בלי כלת השמחה.

ולסיום בנות יקרות שלי:

היריעה קצרה אך השתדלתי לפרוש בפניכן את רוב העובדות החשובות בתכנון מסיבת הרווקות שצריך לקחת בחשבון, ורק בגלל שזה ערב חד פעמי שלא יחזור וחוויה שחייבת להיזכר כמיוחדת, שונה ובלתי נשכחת, חשוב להקפיד על כל הפרטים הנ"ל.

לכל שאלה או התלבטות אתן מוזמנות לפנות אלינו ההילולה הניסיון עושה את ההבדל!