ארגון מסיבת הרווקות – טיפים

האהובה שלך מתחתנת? אחותך או חברה הכי טובה, השמלה כבר מוכנה והחליפה הוזמנה.
עכשיו נשאר לנו לתכנן ולארגן מסיבת רווקות שהיא לא תשכח בחיים…. השאלה היא, איפה מתחילים???
לא להילחץ, בשביל זה אני פה….

מניתי עבורכן מס' טיפים שיעזרו לכן בכל נושא ארגון מסיבת רווקות המושלמת עבורה:

  • ראשית מומלץ לבחור בהפעלה מרכזית למסיבת הרווקות בהתאם לאופייה של הכלה. גם אם רוצים להפתיע אותה במשהו שונה ומיוחד כדאי שזה יהיה משהו שהיא אוהבת, ולא משהו שיכול לגרום למבוכה או אי נוחות הן עבור הכלה והן עבור חברותיה כדוגמת חשפן.
  • חשוב מאוד לקחת מהכלה את רשימת הבנות איתן היא רוצה לחגוג את מסיבת הרווקות שלה, כדאי לייעץ לכלה להזמין רק בנות שהיא אוהבת ולא בנות שהיא חייבת.
  • אם את היוזמת והמארגנת של מסיבת הרווקות, תחליטי על ההפעלה המרכזית של המסיבה בעצמך או בשיתוף עם חברה הכי טובה או אחות, אל תתייעצי עם כל המוזמנות, חסכי מעצמך הרבה דעות.
  • מתי לחגוג? את ערב הרווקות כדאי לחגוג מס' ימים לפני יום החתונה, כך הכלה והחברות לא יגיעו לאירוע מותשות, אל תפחדו שיש כמה בנות שלא מכירות אחת את השנייה, זה דווקא יוצא החלק הכייפי, להכיר במסיבת רווקות מאורגנת היטב ואז לא משנה מה הבדלי הגיל, צבע וטעם… הן הופכות להיות חברות גם אחרי, תאמינו לי, החוויות מהמסיבה והגיבוש שנוצר בין הבנות יתרום לשמחה בחתונה.
  • בחירת מקום המסיבה תלוי בתקציב שאתן מוכנות להשקיע, נסו לחפש את המקום שייתן לכן הכי הרבה FUN רחוק ושונה משגרת החיים. למשל שימוש בבריכה ובג'קוזי, פינת חוף מדליקה או פינוק בספא. במידה והתקציב מצומצם כדאי להשקיע בהפעלה המרכזית של מסיבת הרווקות ולערוך את המסיבה בדירה.
  • כמו כן חשוב מאוד לדעת לבחור משחקים למסיבת רווקות