טיפים למסיבת רווקות

האהובה שלך מתחתנת? אחותך או חברה הכי טובה, השמלה כבר מוכנה והחליפה הוזמנה. עכשיו נשאר לנו לתכנן ולארגן מסיבת רווקות שהיא לא תשכח בחיים…. השאלה היא, איפה מתחילים??? לא להילחץ, בשביל זה צוות ההילולה פה…

מניתי עבורכן מס' טיפים שיעזרו לכן בכל נושא ארגון מסיבת רווקות המושלמת עבורה:

  1. ראשית מומלץ לבחור בהפעלה מרכזית למסיבת הרווקות בהתאם לאופייה של הכלה. גם אם רוצים להפתיע אותה במשהו שונה ומיוחד כדאי שזה יהיה משהו שהיא אוהבת, ולא משהו שיכול לגרום למבוכה או אי נוחות הן עבור הכלה והן עבור חברותיה כדוגמת חשפן.

 

  1. חשוב מאוד לקחת מהכלה את רשימת הבנות איתן היא רוצה לחגוג את מסיבת הרווקות שלה, כדאי לייעץ לכלה להזמין רק בנות שהיא אוהבת ולא בנות שהיא חייבת.

 

  1. אם את היוזמת והמארגנת של מסיבת הרווקות, תחליטי על ההפעלה המרכזית של המסיבה בעצמך או בשיתוף עם חברה הכי טובה או אחות, אל תתייעצי עם כל המוזמנות, חסכי מעצמך הרבה דעות.

 

  1. מתי לחגוג? את ערב הרווקות כדאי לחגוג מס' ימים לפני יום החתונה, כך הכלה והחברות לא יגיעו לאירוע מותשות, אל תפחדו שיש כמה בנות שלא מכירות אחת את השנייה, זה דווקא יוצא החלק הכייפי, להכיר במסיבת רווקות מאורגנת היטב ואז לא משנה מה הבדלי הגיל, צבע וטעם… הן הופכות להיות חברות גם אחרי, תאמינו לי, החוויות מהמסיבה והגיבוש שנוצר בין הבנות יתרום לשמחה בחתונה.

 

  1. בחירת מקום המסיבה תלוי בתקציב שאתן מוכנות להשקיע, נסו לחפש את המקום שייתן לכן הכי הרבה FUN רחוק ושונה משגרת החיים. למשל שימוש בבריכה ובג'קוזי, פינת חוף מדליקה או פינוק בספא. במידה והתקציב מצומצם כדאי להשקיע בהפעלה המרכזית של המסיבה ולערוך את המסיבה בדירה.

 

  1. אם מצאתן דירה, כדאי להשקיע בעיצוב המקום. קישוטים יתרמו לאווירה וייצרו את תחושת המסיבה, סדינים לבנים על הספות
   והכורסאות בסלון, נרות פזורים בחדר, בלונים לבנים ואור מעומם בכניסת הכלה לחדר. ומעבר לכך מארגנת מסיבת רווקות
   יכולה גם לבקש מהבנות להגיע בלבן.

 

  1. בכול מה שקשור לאוכל, לפעמים עדיף להזמין אוכל מוכן או לקנות, אבל תשתדלו לא לארח עם ביסלי במבה וטופי. במידה והתקציב לא מאפשר להזמין, אפשר שכל אחת מהחברות תביא מאכל מעשה ידיה. אל תדאגו לקלוריות, מפעילה טובה תגרום לכם להוריד אותן!

 

  1. אסור לשכוח את האלכוהול, לא להסתפק רק בוודקה אלא מגוון גדול יותר, זה רק יוסיף לשחרור ולאווירה. תארגנו כוסות פלסטיק קטנות לאלכוהול, כוסות לשאטים, קרח, שתייה קרה ולא לשכוח מים. אל תתנו לכלה לשתות יותר מידי, אנחנו ממש אבל ממש לא רוצות שהיא תרגיש לא טוב.

 

  1. מוסיקה היא חלק חשוב בערב, תדאגו שיהיו סגנונות מוסיקה מגוונים בערב, מוסיקה מזרחית שתגרום לבנות לענטז ולהתחבר ליצר הנשי וכן מוסיקת דאנס עכשווית שתקפיץ את הבנות ותחממם אותם לקראת המסיבה הגדולה – החתונה.

 

  1. לגבי המפעילה והאחראית על ארגון מסיבת הרווקות, עצה שלי, לכו עם תחושת הבטן, אל תחסכו במפעילה, תאמינו לי זאת תהיה נפילה וחבל. מפעילה טובה, עושה את כל ההבדל והערב יוצא לגמרי שווה!!

 

  1. במקום להוציא עוד כסף על מתנה לכלה למסיבת רווקות, יש לי כמה עצות: קנו אלבום תמונות שבו תבנו סיפור מסגרת הקשור לכלה, תמונות מן העבר המייצגות את מסלול חייה עד הרגע הזה, ובנוסף תשלבו באלבום ברכות לכלה המאושרת מכל החברות הקרובות והמשפחה.?תאמינו לי מתנה יקרה לא בהכרח תרגש את הכלה, כמה בייבי דולים היא כבר צריכה? עוד רעיון מדליק, כל אחת מביאה איתה חרוז שונה שמסמל משהו עבורה ובערב יוצרים צמיד לכלה מכל החרוזים של הבנות.

 

  1. תיעוד הערב: כחלק מארגון של מסיבת רווקות ישנה החובה לדאוג למצלמה שתתעד כמה שיותר רגעים מערב הרווקות ותישאר כמזכרת לכלה והמשתתפות, ניתן אף לעצב לה אלבום או מצגת מתנה ממסיבת הרווקות.

 

  1. ובערב עצמו אחרי שכל המאחרות הגיעו, תנו לכלה להגיע אחרונה, שעה אחרי כולם, תפתיעו אותה, הכניסו אותה לערב, בכניסה דרמתית, שימו לה שיר פתיחה מרגש, תזילו דמעה לאות פתיחה מרגשת, ותיהנו, תיהנו מכל רגע……

 

 

ולבסוף אל תשכחו: לבקש מהבנות להגיע עם המון מצב רוח! מסיבה מהנה ומוצלחת והמון מזל טוב!